Puuetega inimeste juurdepääs

Erivajadustega klientidele sobivaim pääs büroosse on Ülikooli tänava poolt. Büroohoone vastas on parkla, kus asub invaparkimiskoht. Hoonesse sissepääs on avar ja tasapinnaline, otse kõnniteelt. Astmed ja muud takistused puuduvad. Välisuks on ühepoolne käsitsi avatav metallraamiga klaasuks, ukseava laius on avatuna 80 cm, lävepaku kõrgus 2 cm. Vajadusel saab avada ukse teise poole, suurendades ukseava 105 cm-ni.

Majajuht asub esimese korruse fuajees ja on nähtav, suure tekstiga ja selgelt mõistetav. Reljeefseid või punktkirjas silte ei ole. Notaribüroo asub kolmandal korrusel. Notaribüroo ukse kõrval on silt notari nime, vastuvõtuaegade ja kontaktandmetega.

Kolmandale korrusele pääseb liftiga. Fuajee, kus liftid asuvad, on avar. Liftide ukseavad on 90 cm ning liftid on suurusega 160 x 160 cm.

Invatualett asub hoone teisel korrusel.

Büroohoone fuajees on kivipõrand, koridor on kaetud vaipkattega. Vastavalt hooajale kasutatakse madalate kummiservadega porivaipasid, mis ei libise ega takista abivahendiga liikumist.

Hoone fuajee ja ruumid on hästi valgustatud, valgus süttib liikumisanduriga.

Notaribüroo sissepääsuuks on avatav käsitsi. Ukse ava laius on 86 cm, lävepaku kõrgus 2 cm. Soovi korral saab notaribüroo töötaja osutada abi.

Büroo siseruumides on vaipkate. Siseuste ava on 90 cm, lävepaku kõrgus 2 cm.

Teenindusleti madalama osa kõrgus on 80 cm ja kõrgem osa 110 cm. Büroos on abivahendina kasutusel luup, muid abivahendeid vaegnägijatele, pimedatele ja vaegkuuljatele ei ole.